Kontakta oss!
Vi älskar att möta nya
människor och dela med
oss av vår kunskap.

 

Ida Lemoine

VD & beteendeekonom

ida@beteendelabbet.se
+46 763 37 36 66
Linda Lindström

Miljöekonom & beteendestrateg

linda@beteendelabbet.se
+46 707 25 89 49
Kajsa Lindström

Tjänstedesigner

kajsa@beteendelabbet.se
+46 736 44 44 99
Gustav Nilsson

Leg. psykolog (Habitud)

gustav@beteendelabbet.se
+46 733 625 246
Karin Bodin

Tjänstedesigner

karin@beteendelabbet.se
+46 735 101 981
Carolin Boström

Grafisk designer

carolin@beteendelabbet.se
+46 703 866 005
Funderar ni över hur ni med hjälp av beteendeförändring kan förändra er organisation, era tjänster eller kunder, samt bidra till en hållbar framtid? Eller vill ni kanske bara veta mer om vilka vi är och vad vi gör, tveka då inte att kontakta oss så återkommer vi så fort vi kan!

vi-designar-beteenden-021.png

Beteendelabbet
Kom och hälsa på oss i Gamla stan på Stora Knackeriet i Stockholm! Karta

Namn*

Epost*

Ämne

Meddelande